Hodoll Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hodoll Forum


 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Забавят Grand Theft Auto IV?

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
#Hodoll
АДМИН
АДМИН
#Hodoll


Брой мнения : 90
Age : 29
Местожителство : Пазарджик
Registration date : 09.11.2008

Забавят Grand Theft Auto IV? Empty
ПисанеЗаглавие: Забавят Grand Theft Auto IV?   Забавят Grand Theft Auto IV? Icon_minitimeСря Ное 12, 2008 11:50 am

Според сайтове като Amazon и GameStop Grand Theft Auto IV ще се появи на 2 декември, а не на 18 ноември, както първоначално бе обявено. Което значи, че е възможно PC версията на противоречивия екшън на Rockstar да се забави с няколко седмици. Но спокойно - все още нямаме официално потвърждение от разработчиците.
Grand Theft Auto IV е дело на Rockstar North, а както може би знаете, действието в нея се развива в Либърти Сити - един изключително детайлен и прецизно изграден жив град. Играта предлага оригинален саундтрак, крайно увлекателен сюжет и много, много часове геймплей.
Като прибавим към PC версията и нейния мултиплейър режим, по-всичко личи, че месецът, в който ще излезе, ще се окаже пагубен за свободното време на всички фенове на тази култова поредица.

Забавят Grand Theft Auto IV? Alg3x_2
Върнете се в началото Go down
http://hodoll.hit.bg
~RadioActive~
Новак
Новак
~RadioActive~


Брой мнения : 12
Местожителство : Stara Zagora
Registration date : 24.11.2008

Забавят Grand Theft Auto IV? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Забавят Grand Theft Auto IV?   Забавят Grand Theft Auto IV? Icon_minitimeПон Ное 24, 2008 12:26 am

Чакам с нетърпение да илезе така наречения GTA IV или GTA LibertyCity
Върнете се в началото Go down
Killing
Новак
Новак



Брой мнения : 5
Registration date : 03.12.2008

Забавят Grand Theft Auto IV? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Забавят Grand Theft Auto IV?   Забавят Grand Theft Auto IV? Icon_minitimeСря Дек 03, 2008 8:45 pm

Мисля че вече е излязал ГТА 4 много е яка Усмивка
Върнете се в началото Go down
CFC
Напреднал
Напреднал
CFC


Брой мнения : 52
Age : 30
Местожителство : Пазарджик
Registration date : 20.01.2009

Забавят Grand Theft Auto IV? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Забавят Grand Theft Auto IV?   Забавят Grand Theft Auto IV? Icon_minitimeВто Фев 24, 2009 12:29 pm

Да излезна вече но моята щаига е много тъпа и няма да ми тръгне пък и аз не си падам по тези игри предпочитам аз да си правя игрите Смях с един зъб
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Забавят Grand Theft Auto IV? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Забавят Grand Theft Auto IV?   Забавят Grand Theft Auto IV? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Забавят Grand Theft Auto IV?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hodoll Forum :: Новини-
Идете на: